VÜCUT YAĞLARI

SpaCare Dinlendirici Masaj Yağı
İçeriği: Zeytin Yağı, Tatlı Badem Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Buğday Özü Yağı, Lavanta Yağı, Vitamin E.

Özellikleri: Cildin yağ dengesini düzenler. Kuru ciltlere iyi gelir. Ciltte kan akımını düzenler. Antioksidan, nemlendirici, cilt yapısını dengeleyici, yaşlanmayı geciktirici, hücre yenileyici, koruyucu ve besleyicidir. Antioksidan özelliği ile vücutta kimyasal reaksiyonlar sonucu oluşan veya dışarıdan sigara, alkol veya kirli hava ile alınan zararlı maddeleri etkisiz hale getirir. Serbest radikallerin nötralize edilmesine yardımcı olur. Bağ dokusunu güçlendirir. Cildi daha sıkı ve elastiki yapar. Yaşlılık lekelerinin tedavisinde yararlıdır. Bağışıklık sistemini harekete geçirip kuvvetlendirdiğinden cildi genç tutar. Ekzema, akne, sedef gibi cilt problemlerinin tedavisine yardımcı olur.

Ruhsal - Duygusal Etkisi: Sinirliliği, uykusuzluğu, depresyonu, korkuyu, hassasiyeti düzenli hale sokar. Rahatlatıcı ve ferahlatıcıdır.

Vücutsal Etkisi: Antiseptik, antiviral, antibakteriyel etkilere sahiptir. Ağrı dindirici, yatıştırıcı, sakinleştirici, kan dolaşımı arttırıcı, gerilimi çözücü etki gösterir. Hücre yenileyicidir. Ciltte dağılımı ve emilimi hızlı olan bir yağdır.
   
   
Mega Tasarım 2014