VÜCUT YAĞLARI

SpaCare Onarıcı ve Besleyici Saç Bakım Yağı
İçeriği: Zerdali çekirdeği yağı, Argan yağı, Kuşdili yağı, Gül ağacı yağı, Hint defnesi yağı, Itır çiçeği yağı, Misk adaçayı yağı ve Vitamin E içerir.

Özellikleri: Tazelik verici, temizleyici, konsantre edici, rahatlatıcı, canlandırıcı, dengeleyici ve harmonize edicidir.

Ruhsal – Duygusal Etkisi: Hafıza kuvvetlendirici, korku ve üzüntülü anlarda canlandırıcı, dengeleyici, konsantre edicidir.

Vücutsal Etkisi: Hücre yenileyici, nemlendirici, cilt metabolizmasının faaliyetini arttırıcı özelliklere sahiptir. Cildi güneş ışınları gibi zararlı çevre etkilerinden korur. İltihaplanma ve kaşıntıyı hafifletir. Yüksek tesirli antioksidan özelliği sayesinde cildin erken yaşlanmasını önler, bağdokusunu kuvvetlendirir. Vücutta kan dolaşımını arttırır, özümlenmeye yardımcı olur, ağrı dindirici ve antiseptiktir. Vücut kokularını örtücü, stresten kaynaklanan iltihaplı cilt bozukluklarını gidericidir.

Kullanımı: Haftada bir defa temiz saça, saç diplerine masaj yapılarak uçlara doğru iyice yedirerek uygulanır. Nemli bir havlu ile sarılıp iki saat beklenir. Doğal bir sabun veya şampuanla yıkanır. Karışım bitene kadar uygulamaya devam edilir. Saç çok kuru ve kırılgan ise haftada iki defa uygulama yapılabilir. Profesyonel ve kişisel kullanıma uygundur.

   
   
Mega Tasarım 2014