VÜCUT YAĞLARI

SpaCare SDF Cilt Yatıştırıcı Bakım Yağı
İçeriği: Binbirdelik Otu Yağı, Hint Defnesi, Zarif Lavanta, Selvi, Mavi Papatya, Itırı Çiçeği, Kananga Ekstraktı, Civan Perçemi, Vitamin E.

Özellikleri: İltihap önleyici, yara iyi edici, doku veya damar büzücü etkiye sahiptir. Tazelik verici, temizleyicidir. Dengeleyici ve sakinleştiricidir. Canlılık, berraklık vericidir. Kaşıntı ve ağrı kesici olarak, yara ve yaralanmalarda, deri yırtılmalarında, tırnak dibi iltihaplanmalarında, ayak mantarlarında, akne, herpes (uçuk), egzema, sedef gibi cilt problemlerinde, yanma ve güneş yanıklarında, sinek ve haşere sokmalarında kullanımı mümkündür.

Ruhsal - Duygusal Etkisi: Sinirliliği, uykusuzluğu, depresyonu, korkuyu, hassasiyeti düzenli hale sokar. Rahatlatıcı ve ferahlatıcıdır. Sakinleştirici ve dengeleyicidir. Cilde ruhsal canlılık verir. Bedensel hareketleri harmonize eden hormonları dengeler.

Vücutsal Etkisi: Kaşıntı ve ağrı kesicidir. Antiseptik, antiviral, antibakteriyel etkilere sahiptir. Ayrıca ağrı dindirici, yatıştırıcı, sakinleştirici, kan dolaşımı arttırıcı, gerilimi çözücü etki gösterir. Hücre yenileyicidir. Yara iyileştirici özelliği vardır. Cilde astrenjan ve kötü kokuları ortmede etkilidir. Işığa duyarlılığı arttırır bu nedenle kullandıktan iki saat sonra güneşlenmeye çıkılması tavsiye edilir. Gebelik esnasında tavsiye edilmez.

   
   
Mega Tasarım 2014